محل تبلیغات شما

اسفند ماه یکی از بهترین مواقع برای خرید آپارتمان :

بسیار دیده شده که در

شهر جدید اندیشه خریدارای در فصل تابستان خواسته ملک خود را بفروشد و به جای آن خانه دیگری بخرد ولی و برای همین کار خانه ای را زیر سر داشته. ولی تورم بازار مسکن اینقدر زیاد بوده و قیمت ها دچار تغییر روزانه بوده اند که بعد از فروش ملک خود دیگر نتوانسته خانه ای که در نظر داشته را بخرد.

در آخرین ماه زمستان چنین مشکلی را نخواهید داشت و با ثبات قیمتی که به وجود خواهد آمد می توانید در کمال آرامش به خانه ایده آل خود برسید. ما در رابطه با

خرید و فروش آپارتمان در اندیشه به کاربران خود توصیه می کنیم که یک باور اشتباه را از ذهن خود دور کنند.

آن باور همین است که در زمستان خانه پیدا نمی شود و اگر نتوانیم در تابستان معامله ملکی خوبی انجام دهیم دیگر در زمستان اصلا امکان ندارد که انجام شود. نکته همین جاست. کسانی که این باور را دارند گاها دچار ضرر می شوند و یا اگر ضرر نکنند قطعا خود را از سود خرید ملک و سرمایه گذاری در فصل زمستان محروم کرده اند.

با همین باور غلط بسیاری از خریداران دست نگه داشته و برخی هم از این فرصت و آرامش آخر سال استفاده می کنند و معامله ای انجام می دهند که در تابستان امکان نخواهد داشت.

 کدام فرصت؟ ببینید دوستان وقتی بیشتر مردم به این فکر می کنند که در زمستان نمی شود خانه مناسبی را تهیه کرد و اصلا برای این کار اقدام هم نمی کنند که حداقل واقعیت بازار را از نزدیک ببینند، افرادی هستند که از این آرامش و کم شدن خریداران استفاده می کنند.

وقتی تعداد زیادی فروشنده و یا سرمایه گذار ملکی وجود دارند که می خواهند در زمستان هم که شده خانه خود را بفروشند و سرمایه خود را از بازار برداشت کنند شما میتوانید با راحت ترین شرایط ممکن خرید را انجام دهید.

حالا همان زمانی است که از فروشنده ملک مورد نظرتان تا شرکت حمل و نقلی که می خواهید برای اسباب کشی از آن کمک بگیرید همه با شما راحت تر کنار می آیند. تنها دلیل آن هم کم شدن خریدار و مشتری است و حالا نوبت شماست که وارد بازی شوید.


mehran.news23

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی