محل تبلیغات شما

بازاری به سبک میدان نقش جهان در چند کیلومتر آن طرف تر از تهران واقع در

شهر اندیشه حتما دیدن این بازار که برگرفته از میدان نقش جهان و ترکیب معماری مدرن و کلاکسیک به جهت استفاده مردم از امکانات تجاری ، فرهنگی و گردشی ساکنین اندیشه ساخته شده است . تماشا و آشنایی هر انسانی با معماری ، فرهنگ و بزرگان عرفانی ، دانشمندان ، شعرا و دیگر بزرگان تاریخ ایران لذت بخش است . قطعا خرید و گردش در این بازار با دیدن نماهایه سنتی در کنار امکانات روز بسیار لذت بخش خواهد بود.

اگر ساکن تهران هستید حتما باید برای شما هم جالب بود که بدانید در نزدیکی تهران بازاری وجود دارد هماند میدان نقش جهان اصفهان که با سبک معماری ایرانی اسلامی ساخته شده است.بازار ایرانی اسلامی شهر اندیشه در شهریور هزار و سیصد و نود با بودجه ای بالغ بر دیویست میلیارد تومان در دست ساخت قرار گرفت این بازار از بناهایه فاخر ایران میباشد .

مساحت این بازار  صد و پنجاه دو هزار متر با زیر بنا صدو و بیست و سه هزار متر مربع احداث شده است . ساختار این بازار کاملا مشابه بازار نقش جهان اصفهان نیست بلکه با الگو برداری از بازارنقش جهان و ترکیب معماری کلاسیک و مدرن این بازار طراحی و به انجام رسیده و میشه گفت یکی از زیبا ترین بازار هایه ایرانی اسلامی در تهران میباشد . این بازار دوازده درب ورودی در سه طبقه ساخته شده است .

امکانات این بازار شامل : مکان هایه تجاری ، مسجد ، آب نماها ، سالن هایه چند منظوره ، سالن هایه ورزش هایه باستانی زور خانه ای و فضای سبز زیبا به مساحت هفت هزار متر مربع ساخته شده است . یاد و خاطره اساطیر و معماری ایرانی و اسلامی کشورمان به شکل تماشایه زنده لذت بیشتری دارد به علاوه اینکه در کنار تماشایه بخش هایه مختلف این بازار از امکانات زیادی که در این بازار وجود دارد استفاده خواهید کرد .

برای ساخت این بازار به سبک ایرانی اسلامی مبلغی حدور 200 میلیارد تومان هزینه شده است . از زیباترین  مکان هایه ایرانی اسلامی بکار رفته در این بازار مسجد ایرانی اسلامی سلمان فارسی میباشد . این مسجد با زیر بنایی به حدود چهار هزار و سیصد و ده متر ساخته شده . همچنین مسجد ساخته شده در اوله این بازار با معماری و کاشی کاری هایه  بسیار خوب و منحصر به فرد سبک ایرانی اسلامی این بازار را به زیبایی تداعی بخشید است


mehran.news23

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی